לוגו אתר
Search

בד קנבס – למה הוא כל כך פופולרי?

השימוש בבד קנבס הפך להיות לנפוץ במיוחד בשנים האחרונות. עובדה זו התגלתה בפנינו לאחרונה והחלטנו לבדוק אותה לעומק, כדי להבין מה הוביל לפופולאריות של הפריט הנחשב. קראו את השורות הבאות ותגלו מהו בד קנבס? מהם השימושים הנפוצים שלו? ומה גרם לו להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו?

 

נעים להכיר – קנבס

סביר להניח שנגעתם בעבר בבד קנבס שמשמש ליצירה או הדפסה על גבי תמונות, אך לא ידעתם ממה הוא מורכב. אם כך, הגיע הזמן לגלות ש"קנבס" הוא כינוי לבד שעשוי מפשתן או כותנה שנארג באופן גס. נהוג להשתמש לצרכים נוספים פרט להדפסה על תמונות, לדוגמא:

  • מפרש לסירה
  • יצירת אוהל
  • ציפוי לסירת קאנו וכו'

הבד נכנס לחיינו בסערה בתור משטח ציור ששימש אמנים מתחילים ומקצועיים כאחד. האדם הראשון שהשתמש בקנבס למטרות ציור הוא אומן איטלקי שהוביל לשיח ער בנושא. שכן, הידיעה עברה מפה לאוזן ברחבי אירופה והובילה לשימוש תדיר במוצר. כעת אתם מכירים במידע הבסיסי, כך שניתן להציג בפניכם בהרחבה את הסיבה שהובילה לפופולאריות – האיכות.

נעים להכיר – קנבס

מה הסוד? אחוז כותנה גבוה

עכשיו אתם יודעים מה זה קנבס וברור לכם שהוא הפך להיות להיט בעקבות האיכות יוצאת הדופן שלו. זו ההזדמנות להכיר בה מקרוב. נסביר שקנבס איטלקי מיוצר מאחוזי כותנה גבוהים (100%). המתיחה שלו על גבי מסגרת עץ מאפשרת ספיגה איכותית של צבעים ועמידות לטווח רחוק. מדובר ביתרונות חיוניים עבור אמנים ובתי דפוס שמדפיסים כיום תמונות על גבי בד זה.

 

מתכננים להדפיס על קנבס? כדאי שתפנו לבית דפוס מומלץ

חשוב שתדעו שיש לא מעט בתי דפוס שמדפיסים על קנבס סיני שמכיל רק 70% כותנה. כידוע, מדובר בפרמטר שפוגע באופן ניכר בעמידות ובספיגת הצבעים. אתם צריכים להכיר בעובדה זו ולפנות לבית דפוס מומלץ שמספק קנבס איכותי שכולל 100% כותנה בלבד. לצד זאת, יש לבדוק שבית הדפוס מיומן בטכניקה של הזרקת דיו שנחשבת לטכנולוגיה המתקדמת והמדויקת ביותר.

מתכננים להדפיס על קנבס כדאי שתפנו לבית דפוס מומלץ 

בחירה נכונה בבית דפוס – כך עושים זאת

כאמור, הדפסה על קנבס זה לא עניין פשוט. מדובר בתהליך שצריך להתבצע תוך שימוש בחומרים איכותיים והיכרות מקצועית עם ההליך. הדרך הטובה ביותר שתוביל לבחירה בבית דפוס מומלץ עוברת בלשונית הביקורות של גוגל.

שכן, זו מרכזת חוות דעת שנכתבו על ידי גולשים שהסתייעו בשירותיהם של בתי דפוס שונים ברחבי הארץ. נמליץ לגלוש לפלטפורמה זו ולבדוק את טיבו של בית הדפוס שנבחר על ידיכם תחילה, כדי לוודא שהוא עונה על הקריטריונים הבסיסיים.

 

מילים אחרונות לסיום

בד הקנבס הפך לפופולארי בישראל ובעולם, היות והוא עשוי מחומרים איכותיים שמאפשרים ספיגה מלאה של צבע שמועבר באמצעות קרן לייזר או תוך שימוש במכחול. כעת אתם מכירים במוצר מקרוב, כך שנותר לכם רק לבחור בבד המתאים לצרכים האישיים שלכם.

בד קנבס - למה הוא כל כך פופולרי

אולי יעניין אותך גם

סלסלת פיקניק מלאה בטוב
כללי
5 מתנות בעיצוב אישי לפסח

חג פסח מגיע ואנחנו מתכוננים לקראת זה. שזה יהיה לעשות את הניקיון לבית, ללכת לקניות בסופרמרקט או להבין איפה אנחנו עוברים כל ארוחה – זה

קרא עוד »
בית חכם
כללי
בית חכם – מה זה אומר?

הבית החכם הפך להיות סטנדרט בסיסי בבתי אב רבים, אך יש מי שטרם הכירו בעניין המתקדם מקרוב. אנחנו כאן כדי לעשות סדר בנושא ולהציג את

קרא עוד »