לוגו אתר
חיפוש

3 יתרונות משמעותיים להוספת קיר גבס בתוך הבית

שמעתם על חברים, מכרים או שכנים שהוסיפו קיר גבס בתוך הבית ואתם לא מצליחים להבין מה הסיבה לכך? אם עניתם בחיוב, סביר להניח שאין לכם עדיין קיר גבס בבית ואתם צריכים

להכיר ביתרונות שלו.

שמענו לא מעט פעמים על שימושים שונים בקיר גבס ויצאנו לבדוק במיוחד בשבילכם מהם היתרונות שגורמים לאנשים רבים להוסיף קיר גבס בתוך הבית.

הנה 3 היתרונות המשמעותיים ביותר שמצאנו:

 

  1. העיצוב

לא מעט אנשים בוחרים להוסיף קיר גבס מעוצב לבית. כלומר, מדובר בקיר שמאפשר לעצב קיר נוסף בבית (או כמה קירות לבחירתכם) ולאפשר להם לקבל נופך אחר. להלן כמה אפשרויות עיצוביות שמקובלות בתחום קירות הגבס הביתיים:

  • קיר גבס עם שקעים בגדלים שונים

קיר שכזה מאפשר בעצם לעצב שקעים שונים שנראים בתחילה כמו ריבועים ששקועים בתוך הקיר. הריבועים הללו משמשים לאחסון של פריטים שונים. החל מספרים ועד כלי קודש וכו'. יש מי שמגדילים ראש ובוחרים "לסגור" את הריבועים הללו עם דלתות זכוכית מעוצבות שמקנות מראה יוקרתי לקיר

 

  • קיר שמורכב ממדפים

בזמן שיש מי שבוחרים להוסיף קיר גבס לבית שמורכב ממדפים. בקטגוריה זו ניתן למצוא 2 אפשרויות עיצוביות:

  • קיר שמורכב ממדפים באורך זהה
  • קיר שמורכב ממדפים באורך משתנה

כאשר כל אחד בוחר את העיצוב שמתאים לחלל שבו הקיר נמצא. ראוי לציין כי ניתן לצבוע את קיר הגבס בצבעים ייחודיים או להתאים את צבעו לשאר קירות הבית.

 

  1. הנוחות

אלו שבוחרים להוסיף קיר גבס בשביל עיצוב מקבלים בונוס נוסף – הנוחות. ברגע שמוסיפים קיר גבס, מתקבלים בבית מקומות אחסון שונים. כך שאם אתם רוצים להוסיף מקומות אחסון בחדר הילדים, חדר השינה או אפילו חדר הארונות, אתם לא צריכים לרוץ לנגר ולרכוש ארונות או מדפים. אתם יכולים פשוט לבחור בהקמה של קיר גבס. קיר שכזה מאפשר לאחסן את הדברים באופן שמתאים לכם. אם אתם מעדיפים לאחסן פריטים מסוימים בתוך "קובייה" שקועה בקיר, אתם פשוט צריכים לעצב את קיר הגבס שלכם בהתאם. הדבר נכון גם למדפים וכו'.

 

  1. הפרדה בין חללים

לא מעט אנשים בוחרים להוסיף קיר גבס בתוך הבית כדי לבצע הפרדה בין חללים. להלן 2 סוגי הפרדה נפוצים ששמענו עליהם במהלך הבירור שערכנו:

  • הפרדה בין חללי הבית

אם הילדים לא מסתדרים ביניהם ואין לכם אפשרות להלין אותם בחדרים שונים, אתם יכולים פשוט להוסיף קיר גבס בחדר הנוכחי ולהביא לכך שהחדר ייהפך בעצם ל-2 חדרים.

 

  • הפרדה בין חללי הבית שמאפשרת לקבל 2 יחידות דיור שונות

אם הילדים גדלו והם רוצים שתהיה להם יחידת דיור משלהם בתוך הבית, אתם יכולים להוסיף קיר גבס שיאפשר להם ליהנות מחלל גדול ורחב שבו יוכלו לחיות בצמוד אליכם, אבל לא יותר מידי.

 

חדר

אולי יעניין אותך גם