לוגו אתר
חיפוש

מה כולל ביטוח למתקין מזגנים?

התקנת מזגנים הינה עבודה מורכבת ומסוכנת שמצריכה טיפוס לגובה וטיפול בכבלי חשמל. עובדה זו גורמת לעוסקים בתחום להחזיק בביטוח ייעודי שישמור עליהם מפני פגיעה, אך זה לא הכול. שכן, הביטוח מעניק ביטחון נוסף עבור מתקיני המזגנים. הישארו כאן ותגלו מהו? ומהם הפרטים הנוספים שנכללים בביטוח חיוני זה?

 

הקדמה – הסכנות שאורבות למתקיני מזגנים

לא ניתן לעסוק בביטוח למתקיני מזגנים, מבלי להתמקד בקצרה בסכנות שאורבות לעוסקים בתחום. נציין בקצרה שמקצוע זה מוביל לא פעם לתאונות מגוונות שעשויות להיות קטלניות, לדוגמא:

  • נפילה מסולם רעוע
  • קריסת המזגן על גופו של המתקין
  • נפילה למסתור כביסה חסר מעקה ועוד

תרחישים אלה מוצגים בפניכם, כדי להעלות את המודעות לנושא ולהדגיש את החשיבות שבהחזקת ביטוח מצד העוסקים בתחום המסוכן.

מזגן

מהו הכיסוי שניתן במסגרת הפוליסה?

שיחה עם נציג של חברת ביטוח מוכרת תגלה בפניכם שהפוליסה כוללת את הדברים הבאים:

  • אחריות מקצועית
  • כיסוי לחבות מוצר
  • צד ג'

נרחיב מעט אודות ביטוח האחריות כלפי צד שלישי (צד ג'), משום שהוא חיוני עבור כל עובד בתחום. נסביר שהוא מכסה כל פגיעה שתתרחש במהלך העבודה שלכם. למשל, נפילה של כלי עבודה כבד ששבר את מרצפות הבית של הלקוח, אדם שמעד בעקבות כבל שהונח על הרצפה באופן לקוי ועוד. חשוב לציין שעליכם לחברת ביטוח למתקין מזגנים שידועה כמומלצת. כלומר, היא לא תתנער מאחריות במידה ויהיה עליה לשלם פיצויים לבעל המקצוע.

 

הדרך לבחירה נכונה בחברת ביטוח למתקין מזגנים

כאמור, עליכם להגיע לחברת ביטוח נחשבת שתספק לכם את הפיצויים המגיעים לכם ללא מאמץ. נמליץ להסתייע בחוכמת ההמונים ולקרוא ביקורות שנכתבו לאחרונה בפלטפורמות שונות ברחבי הרשת. מדובר לצורך הדוגמא בלשונית הביקורות של גוגל או בפורומים שמרכזים מתקיני מזגנים מכל הארץ.

 

תכירו את פוליסת חבות מוצר

אי אפשר לעסוק בביטוח למתקיני מזגנים, מבלי להציג בקצרה את פוליסת חבות המוצר. שכן, זו תקנה לכם שקט נפשי. נסביר שמדובר בכיסוי שנוגע למצבים שבהם התקנתם מוצר באופן לקוי. למשל, ביצעתם התקנה של מזגן אצל לקוח וגיליתם בדיעבד שהשתמשתם בחלק פגום שהסב נזק לדיירי הבית. מדובר בתרחיש שעשוי לחשוף אתכם לתביעה בבית המשפט. החזקה של ביטוח מקצועי תאפשר לכם לקבל כיסוי על הוצאות משפטיות וייצוג משפטי הולם. מי שמצאו את עצמם בתרחיש עגום זה בעבר, יוכלו להעיד שמדובר בסכומים עצומים שלא כדאי להוציא מכיסכם הפרטי.

 

לסיכום דבר

ביטוח למתקין מזגנים כולל אחריות מקצועית, חבות מוצר וצד ג'. בשלב זה אתם מכירים בו מקרוב ויודעים שעליכם להחזיק בביטוח שכזה עוד היום. זו העת לחפש מידע אודות חברת ביטוח מומלצת שתעמוד לצידכם בעת הצורך ותספק מימון שיקל על עוגמת הנפש באופן כזה או אחר. נאחל בהזדמנות זו שתחזיקו בביטוח איכותי ושלא תצטרכו להפעיל אותו לעולם.

ביטוח

אולי יעניין אותך גם