לוגו אתר
חיפוש

5 טיפים לרכישת גריל הגז המושלם עבורכם

גריל גז הוא מכשיר מבוקש בבתים רבים בישראל, אנחנו הרי אוהבים על האש. השוק שלנו מוצף בגרילי גז ממותגים שונים, גדלים שונים ועם איכויות שונות. אנחנו כאן בשביל לעשות סדר בעולם גריל הגז ולתת לכם טיפים לבחירה הנכונה לגריל המתאים עבורכם

  1. שימו לב למבערים

המבערים של גריל הגז הם הלב שלו, ומבערים איכותיים משמעם גריל איכותי. תוכלו לדעת אם המבער איכותי אם הוא עשוי מברזל יצוק או נירוסטה. כאשר המבער איכותי הוא יכול לשמור על החום בצורה יותר טובה ולייצר פיזור יותר נכון של חום. שימו לב איפה ממוקמים כפתורי השליטה של המבערים. צידי הגריל הם אזור עבודה והכנה חשוב כך שעדיף לקנות גריל שכפתורי השליטה שלו ממוקמים בקדמת הגריל.

שימו לב למבערים

 

  1. גודל הגריל

כשאנחנו חושבים על גריל גז אנחנו חושבים על מכשיר גדול, שתופס חלל גדול, דורש ניקיון תדיר ולמעשה משבית חלק משמעותי מהגינה או המרפסת גם כאשר הוא לא בשימוש, אבל לאחרונה נכנסו לשוק גרילים חדשים וקומפקטים כמו גריל גז למרפסת – BBQ. הם לא תופסים הרבה מקום ועדיין מאפשרים לכם את החוויה של המנגל על שלל היבטיה. כאשר אתם באים לבחור גריל גז, דעו שישנן אפשרויות קומפקטיות מעולות. גודל גריל הגז נובע כמובן מהצרכים שלכם. רווקים שמחפשים גריל לשימוש עצמי יכולים להשתמש בגריל קומפקטי.

 

  1. עוצמת החום

עוצמת החום בגרילים נקבעת על פי יחידת המידה BTU , שמשמשת לקביעת עוצמת החום שנפלטת ממקור חום כגון מבער גז. כל גריל גז מגיע עם מספר BTU כדי להעריך את עוצמת החום שהוא מסוגל ליצור. קיים קשר פרופורציונלי בין אנרגיית BTU לבין שטח הצלייה של הגריל. ככל שה-BTU גבוה יותר, כך יהיה יותר חם בשטח הצלייה. על אף זאת, חשוב לציין כי איכות המבערים יכולה להשפיע על יעילות השריפה, ובכך על צריכת הגז. במקרים של מבערים איכותיים יותר, כמובן, החום המיוצר יותר אפקטיבי והצריכה תהיה נמוכה יותר, בעוד שבמבערים פחות איכותיים יתכן ותהיה צריכת הגז גבוהה יותר למרות שיש להם אותה רמת BTU.

 

  1. רשת הצלייה

רשת הצלייה באה במגע ישיר עם המזון אותו צולים, לכן יש לה השפעה משמעותית על התוצאה. רשת איכותית תהיה עשויה ברזל יצוק, אך רשת כזאת דורשת תחזוקה שוטפת בגלל נטייתה להחליד. אפשרות נוספת היא נירוסטה, המאופיינת בחוזק, מעבירה חום היטב ונוחה לתחזוקה.

 

  1. חוויית משתמש

צלייה בגריל יכולה להיות ממש תחביב, ניתן להתמקצע בכך וזאת אמורה להיות פעילות מהנה מעבר לפעילות שימושית לבישול. לכן חוויית משתמש היא אלמנט משמעותי. תוכלו לבחור גריל עם מד טמפרטורה חיצוני שייתן לכם מידע על המתרחש בגריל וישפר את הדיוק של הצלייה. גריל טוב מגיע עם משטח עבודה איכותי בצדדיו. שימו לב לשיטת ההצתה, כאשר הצתה אלקטרונית היא המומלצת ביותר לעבודה נוחה.

סיכום

 

גריל גז נותן לנו תוספת משמעותית לבית, הוא מאפשר הכנה קלה של ארוחות למשפחה ובוודאי הכנה קלה לארוחות מרובות משתתפים. מנגל הוא אירוע חברתי ובית שמארח עם מנגל הוא מקום נפלא לחגיגות ומסיבות. בתוך עולם גריל הגז ישנן אפשרויות רבות, עליכם לקחת בחשבון את הצרכים שלכם, גודל החלל בו ימוקם הגריל ומגבלותיו, השימושים העיקריים בגריל והתקציב שאתם מייעדים לכך. כך תוכלו לעשות בחירה נכונה עבורכם, וליהנות מהיתרונות האדירים של גריל גז בבית.

חוויית משתמש

אולי יעניין אותך גם

סלסלת פיקניק מלאה בטוב
כללי
5 מתנות בעיצוב אישי לפסח

חג פסח מגיע ואנחנו מתכוננים לקראת זה. שזה יהיה לעשות את הניקיון לבית, ללכת לקניות בסופרמרקט או להבין איפה אנחנו עוברים כל ארוחה – זה

קרא עוד »
בית חכם
כללי
בית חכם – מה זה אומר?

הבית החכם הפך להיות סטנדרט בסיסי בבתי אב רבים, אך יש מי שטרם הכירו בעניין המתקדם מקרוב. אנחנו כאן כדי לעשות סדר בנושא ולהציג את

קרא עוד »
יועץ כיבוי אש
כללי
מה תפקידו של יועץ כיבוי אש?

בטיחות אש היא היבט בסיסי בתכנון ותחזוקה של מבנים, מאחר והיא נועדה לספק הגנה על חיי אדם ורכוש. בסביבות מורכבות, כגון מבנים מסחריים, מתקנים תעשייתיים

קרא עוד »