לוגו אתר
Search

3 כלים לשיפור נראות הבית!

לא צריך לרהט מחדש את הסלון, לצבוע את הקירות או להוסיף מדפי גבס, כדי לשפר את הנראות הכללית של הבית. שכן, יש 3 כלים בסיסיים שיאפשרו לכם ליהנות משינוי מרענן בקלות. מדריך זה יציג בפניכם את הכלים הללו מקרוב, כדי שתוכלו לדעת במה מדובר? איפה תוכלו לרכוש אותם? ומה חשוב לדעת רגע לפני שבוחרים את הדגם שמשתלב היטב עם העיצוב הקיים?

 

סט צלחות מעוצבות

סביר להניח שיש לכם סט צלחות בסיסי בבית שמאפשר לכם לשבת יחד עם בני הבית ואורחים נוספים. אם כך, כדאי שתדעו שיש באפשרותכם לשדרג את הנראות הכללית של פינת האוכל בן רגע. שכן, ניתן להחליף את הסט הבסיסי בסט צלחות שתואם לאופנה הקיימת. מדובר לצורך הדוגמא בסט צלחות מלמין פרחוני\ סט מט\ פשתן ועוד.

סט צלחות מעוצבות

כלי הגשה

מומחים בתחום עיצוב הבית יוכלו לדלקם מתוך שינה את כללי האירוח הבסיסיים שצריכים לבוא לידי ביטוי בכל בית. הכלל המוכר ביותר נוגע לשימוש בכלי בית מעוצבים. שכן, אלה ישדרגו את שולחן הקפה הבסיסי ויעניקו צבע וחיים לבית כולו. אם אתם רוצים להביא לשינוי המיוחל, עליכם לעבור בין קטלוגים של חברות מוכרות שמספקות כלי בית מעוצבים.

 

קרש חיתוך

תשכחו מקרשי החיתוך הפשוטים והמשעממים שאפשרו לכם לבצע פעולות בסיסיות בעבר (לדוגמא, חיתוך של ירקות ופירות). שכן, כיום ישנם קרשי חיתוך מעוצבים שמשמשים למגוון רחב של צרכים:

  1. הגשה: ניתן להגיש פרוסות בשר, קישים, גבינות וכל מאכל מוצק אחר על גבי קרשי החיתוך המעוצבים. עליכם רק לבחור בקרש בגודל המתאים, כאשר ההמלצה היא לא להעמיס בפריטים, כדי שניתן יהיה לראות את הטקסטורה הייחודית.
  2. תלייה: סביר להניח שראיתם לא פעם את הטרנד החדש שכולל תלייה של קרשי חיתוך על גבי הקירות. אלה משמשים כפריט נוי לכל דבר ועניין.

קרש חיתוך

טיפ חשוב לרכישה איכותית

רכישה של סט צלחות מעוצבות, כלי הגשה וקרש חיתוך מחייבת בירור אודות טיב המוצר. בחרנו להדגיש את נושא זה, היות ורבים מאתנו נוהגים לשים דגש על העיצוב בלבד. נסביר שרכישה חכמה שבוחנת באופן מעמיק את החומר שממנו הפריטים עשויים, תאפשר לכם ליהנות מנראות משופרת לאורך שנים.

זו ההזדמנות לגלות שתצטרכו לערוך בירור מעמיק בנושא, תוך קריאת חוות דעת שנכתבו בפורומים, קבוצות וואצאפ או פייסבוק בנוגע לספקים מוכרים ואהובים שעונים על 2 הקריטריונים החיוניים (עיצוב ללא פשרות ואיכות).

 

לסיום

כל אחד יכול לשפר את הנראות של הבית שלו. שכן, מדובר בתהליך פשוט שמצריך הוספה של 3 כלים חיוניים. מדריך זה הציג את האינפורמציה המלאה בנושא, כך שנותר לכם רק ליישם את הטיפים ולגלות את השיפור הניכר שיבוא לידי ביטוי מיד לאחר מכן. נזמין אתכם להעביר את הפרטים הלאה, כדי להעלות את המודעות לנושא החשוב.

3 כלים לשיפור נראות הבית!

אולי יעניין אותך גם